Menu Zamknij

TANIA PRZEPROWADZKA – CZY TO MOŻLIWE?

Jak się przeprowadzić i nie zwariować? 
Takie pytanie zadaje sobie bodaj każdy, kto musi zmierzyć się z trudnym życiowym doświadczeniem, jakim niewątpliwie jest przeprowadzka. Wydarzenia tego rodzaju wywracają codzienność do góry nogami. Musimy spakować swój dobytek, przewieźć go bezpiecznie i rozpakować. Realizacja każdego z powyższych etapów wymaga mnóstwa energii, świetnej organizacji, a często również… pieniędzy. Czy można skorzystać z usług firmy transportowej, jednocześnie nie przeznaczając na to majątku? Przy odrobinie wysiłku, pomysłowości i szczęścia wszystko jest możliwe!
Jak znaleźć rzetelną i tanią firmę przeprowadzkową?
Samodzielny przewóz i przeniesienie rzeczy to karkołomne zadanie. Jego wykonanie wymaga angażowania osób trzecich, wypożyczenia samochodu i rodzi cały szereg innych komplikacji, które czasami trudno przewidzieć. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest powierzenie najtrudniejszych i najbardziej męczących zadań specjalistycznej firmie. Przedsiębiorstwo transportowe powinno dysponować rozległym zapleczem technicznym i zatrudniać rzetelnych pracowników, którzy wykonują swoją pracę, szybko, sprawnie i dokładnie. Istotnym czynnikiem, który bierzemy pod uwagę, podejmując decyzję, jest również cena. Mogłoby się wydawać, że zatrudnienie firmy przewozowej to bardzo kosztowne rozwiązanie. Rzeczywiście, może tak być. Z drugiej strony warto sobie uświadomić, że na rynku funkcjonują przedsiębiorstwa, które rzetelnie realizują zlecenia, mając przy tym korzystną ofertę cenową. Jak je znaleźć? Warto porównywać oferty, jednak to nie wszystko. Rozsądnym sposobem jest również przeglądanie opinii. Liczba zadowolonych Klientów to zdecydowanie najlepsza rekomendacja. Przykład rzetelnej firmy, na skorzystanie z usług której może pozwolić sobie wielu Klientów, to Express-Przeprowadzki.
Przeprowadzki Warszawa z Express-Przeprowadzki
Jesteśmy firmą, która wsłuchuje się w Państwa potrzeby. Postanowiliśmy stworzyć ofertę dla każdego. Poprzez swoją działalność chcemy udowodnić, że wysoka jakość usług oraz niska cena mogą iść ze sobą w parze. Każde zlecenie traktujemy w sposób rzetelny i wywiązujemy się ze swoich zobowiązań, ponieważ szanujemy wszystkich Klientów. Cieszymy się, że obdarzają nas Państwo zaufaniem i powierzają nam swoje mienie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nie zawieść tego zaufania. Zachęcamy do kontaktu oraz do zapoznania się z ofertą skrojoną na miarę Państwa potrzeb. Wartości, które pielęgnujemy w naszej firmie to: profesjonalizm, bezpieczeństwo i punktualność. Jesteśmy fachowcami, którzy potrafią działać fachowo i sprawnie. Jednocześnie troszczymy się o to, aby przedmioty, jakie nam Państwo powierzają, były bezpieczne. Pakujemy je odpowiednio przed transportem i dokładamy wszelkich starań, aby nie doszło do żadnych uszkodzeń. Dbamy również o to, aby przeprowadzka przebiegała planowo. Szanujemy naszych Klientów, a co za tym idzie, również czas, jakim Państwo dysponują. Sprawne działanie jest tym, do czego przykładamy dużą wagę.

Spytaj o wycenę – 511 907 017

Przeprowadzki mieszkań Warszawa cennik

Cena obejmuje transport, załadunek, rozładunek oraz zabezpieczenie mebli.

Mała przeprowadzka

Małe przeprowadzki na terenie Warszawy auto plus 2 osoby

od 380 zł

Średnia przeprowadzka

Średnie przeprowadzki na terenie Warszawy auto kontener 20m3 plus 2 lub 3 osoby

od 700 zł

Duża przeprowadzka

Duże przeprowadzki na terenie Warszawy  2 auta plus 3-4 osoby

od 1700 zł

Mała przeprowadzka

Auto plus 
2 osoby do pracy

od 1800 zł

Średnia przeprowadzka

Auto plus 
3 osoby do pracy

od 2200 zł

Duża przeprowadzka

2 Auta plus 
3-4 osoby do pracy

od 2800 zł

Mały dom

Auto 20m3 plus 3 osoby do pracy

od 2200 zł

Duży dom

2 auta kontener na meble i bagażówka na kartony i drobnice 
plus 3-4 osoby do pracy

od 2800 zł

Małe Firmy

Auto plus 
2 osoby do pracy

od 1800 zł brutto

Średnie firmy

2 auta 
3-4 osoby do pracy

od 2500 do 4000 zł brutto

Duże firmy

Wycena indywidualna po oględzinach w siedzibie firmy

wycena indywidualna

Kartony przeprowadzkowe

8 zł sztuka minimalny dowóz do klienta 20 szt.

Transport Pianin warszawa – Cennik

poziom zero 400 zł
parter – parter 450 zł
plus
każde piętro w górę (wnoszenie) -100 zł
każde piętro w dół (znoszenie) -100 zł

Przeprowadzki specjalistyczne

ciężkie gabaryty i meble – wycena indywidualna

Transport pojedynczego przedmiotu

na terenie Warszawy od 280 zł

Transport poza Warszawą od 2,5 pln/km do 3,0 pln/km

w zależności od wielkości ładunkowej autaJeśli nie jesteś pewien ile kilometrów jest pomiędzy miejscem startu i docelowym sprawdź odległość. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Podane cenny są cenami netto.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par 1 Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt pod numer 511 907 017

Call Now Button